Oferta pracy - fizjoterapeuta

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W AUGUSTOWIE ZATRUDNI FIZJOTERAPEUTĘ.

Zakres obowiązków

- zdiagnozowanie pacjenta pod kątem stopnia naruszenia sprawności;

- ustalenie rodzaju metody rehabilitacji dla danego pacjenta w zależności od stopnia naruszenia sprawności;

- dokonywanie na bieżąco oceny postępów pacjentów z zakresie usprawnienia

- zapewnienie poczucia bezpieczeństwa pacjentom w czasie prowadzenia rehabilitacji;

- współpraca z pozostałymi członkami zespołu terapeutycznego;

- realizowanie swoich zadań zgodnie z Kartą Praw Pacjenta;

- prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów;

Wymagania

Wykształcenie: tytuł licencjata, magistra fizjoterapii lub tytuł zawodowy technik fizjoterapii

Oferujemy

  • -Umowa o pracę lub umowę zlecenie
  • -Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • -Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz warunki wynagradzania
  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: sekretariat@spzzod.augustow.pl  lub kontakt z Dyrektor Zakładu: tel. 604813535

Udostępniający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej

Wytwarzający/odpowiadający: SPZZOD

Data wytworzenia: 2022-03-21

Wprowadzający: KATARZYNA ZIELIŃSKA

Data modyfikacji: 2022-03-21

Opublikował: KATARZYNA ZIELIŃSKA

Data publikacji: 2022-03-21