Oferta pracy - pielęgniarz / pielęgniarka

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie zatrudni pielęgniarki

Kontakt:

Kadry – 697 846 238

Sekretariat - 87 643 47 04, sekretariat@spzzod.augustow.pl

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego
  • Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowę zlecenie lub kontrakt
  • Stałą pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
  • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz warunki wynagradzania

Udostępniający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej

Wytwarzający/odpowiadający: SPZZOD

Data wytworzenia: 2022-03-21

Wprowadzający: KATARZYNA ZIELIŃSKA

Data modyfikacji: 2022-03-21

Opublikował: KATARZYNA ZIELIŃSKA

Data publikacji: 2022-03-21